Havas Worldwide Prague

Copyright © 2016 HAVAS.
All rights reserved

Lední medvědi milují Čechy, samosebou!

24. března jsme uvedli první část nové televizní kampaně na podporu a zvýšení povědomí o třídění odpadu. Klip Eko-Komu o objetí polárním medvědem je prvním příběhem z plánované série videí, kterou naleznete na ostatních mediálních kanálech, jako je Facebook a web. 

Kampaň stojí na myšlence, že třídění odpadu pomáhá zachovat a chránit přírodu. Hlavní postavou tohoto krátkého fiktivního příběhu je je polární medvěd nadšený z faktu, že Češi jsou mezi evropskými zeměmi na špici v třídění odpadu.

Zábavné video, ve kterém lední medvěd obejme českého polárníka, můžete zhlédnout na http://www.samosebou.cz/cyklus-tv/polarni-objeti. Jak je na tom s tříděním každý z nás, si můžete zjistit přes interaktivní kalkulačku na samosebou.cz.

Stačí zadat patřičné údaje a hned se dozvíte, jak by lední medvěd reagoval, kdyby za polárním kruhem potkal právě vás. Návštěvník webu zde najde také jasné údaje o třídění odpadu podané zábavnou formou ilustrované infografiky. Vše je samozřejmě propojeno se sociálními médii.

Klikněte na link a podívejte se, jak lední medvěd projeví vděčnost českému polárníkovi za recyklování odpadu!