Havas Worldwide Prague

Copyright © 2016 HAVAS.
All rights reserved

.

O Havas Worldwide Prague

Cílem agentury Havas Worldwide Prague je získat a udržet vedoucí postavení mezi společnostmi, které díky své kreativitě, médiím a inovativnímu přístupu vytváří komunikační most mezi značkou a zákazníkem. 

Naše agentura se v posledních 12 letech umístila na předních místech v soutěži „Agentura roku“ a stala se nejvíce oceňovanou agenturou v historii Effie. Pro své klienty zajišťujeme servis v oblasti marketingu, reklamy, digitálních a sociálních médií, public relations, event managementu, retail marketingu, packagingu a designových řešení pro zákazníky, včetně společností a institucí jako jsou Amnesty international, Bernard, Citroën, EKO-KOM, Grévin, Husqvarna, Národní muzeum, Pernod Ricard (Becherovka), Peugeot, Pražská informační služba, Sanofi, Savencia (Apetito, Liptov, Lučina, Pribináček), T-Mobile, mBank, Unibail Rodamco (Centrum Černý most, Centrum Chodov) a Unicef. Naší silnou stránkou je tvorba Creative Business Ideas®, které posunují obchodní strategie našich klientů na novou úroveň. Výsledkem je pak progresivní růst jejich zisků.

.

Digitální & Marketingové služby

Našim klientům nabízíme rychle se pohybující, dopředu směřující, globální digitální síť, s bezkonkurenčními schopnostmi v kreativitě, plánování komunikací a řízených dat, založených na dědictví a poskytování toho nejlepšího v direct marketingu.

.

Sociální média

Podstata přístupu agentury Havas Worldwide k sociálním médiím: Síla interaktivity v reálném čase nám umožňuje propojit invenci, odpovědnost a tvořivost. Naše výsledky mluví za sebe: Od Tck Tck Tck kampaně za klimatickou spravedlnost s téměř nulovým rozpočtem, která posílila celosvětové úsilí vyřešit tento problém, až po reklamu Evianu Rollerbabies, nejstahovanější online reklamu v historii (podle Guinnessovy knihy rekordů 2009) nyní s více než 180 miliony zhlédnutí. Havas Worldwide se zaměřuje na sociální média, jejichž prostřednictvím oslovuje cílovou skupinu, ale také na tvorbu dialogu, kterého se chtějí účastnit miliony lidí.

Havas Worldwide je ve svém jádru digitální. Revoluce v sociálních médií nám ukázala bezprecedentní příležitost propojit všechny naše znalosti ze všech oblastí reklamy a propagace, a získat vedoucí postavení v oboru sociálních médií.

.

PR & Korporátní komunikace

V dnešním světě závisí úspěch organizace na tom, jak dobře komunikuje s vlivnými posluchači, ať už jsou kdekoliv – ve vládních kruzích, finančních centrech, na světovém trhu, v sídle firmy, v občanské společnosti, v nevládních organizacích nebo v redakcích novin. Budujeme a posilujeme vztahy značek se všemi zainteresovanými subjekty s významným vlivem. Pomáháme našim klientům identifikovat jejich nejdůležitější publikum a vlivné osoby a porozumět jim. Následně využíváme sílu médií, internetu a dalších komunikačních prostředků, abychom ovlivnili klíčové osoby v rámci těchto komunit a formovali jejich názory, měnili jejich chování či pro ně budovali sítě spojenců.

.

Retail

Havas má rozsáhlé zkušenosti s prací pro retailové společnosti - Carrefour, T-Mobile, Delvita a Makro Cash & Carry.

Náš tým rozšiřuje své znalosti prostřednictvím interakce s daty, které trh generuje, vedením výzkumných iniciativ a účastí na retailových konferencích a seminářích. Jsme zvyklí pracovat na vysoce konkurenčních trzích a vynikáme hlavně vytvářením strategických přístupů s unikátními kreativními koncepty, které fungují a plní stanovené cíle našich klientů.

.

Využijte nejnovější technologie a přiveďte své eventy do digitální éry spolu s námi

Eventy jsou tím nejlepším nástrojem pro budování vztahů. Setkáváte se s lidmi, vytváříte kontakty, sdílíte emoce, zážitky i technologie. Jen tak dokážete namíchat ten správný koktejl a doručit sdělení, které potřebujete. Tuto strategii dokonale ovládá náš tvůrčí tým. Myšlenkově propojí  téma eventu s filozofií vaší značky a zapůsobí tak na vaši cílovou skupinu s maximální přesnosní a intenzitou. Velkou pozornost věnujeme detailům, ať už se jedná o neobvyklou večeři s obchodními partnery, odbornou konferenci nebo event pro širokou veřejnost. Své zkušenosti jsme nastřádali během práce pro klienty, jakými jsou třeba Google, O2, Komerční banka, Hard Rock Café nebo Muzeum Grévin. Rádi je nabídneme i vám.

.

INOVATIVNÍ DUCH VYTVÁŘÍ VELKÉ MYŠLENKY

Havas Life je komunikační oddělení zaměřené na zdraví. Zkušený tým sehraných lidí nabízí reklamu, public relations, propagaci eventů, digitální marketing a konzultační služby se zaměřením na pacienty. Digitální zázemí nám umožňuje jít nad rámec tradičních kanálů a oslovit tak pacienty, pečovatele a zdravotnické pracovníky.

Věříme, že skvělé nápady mohou přijít odkudkoliv nebo od kohokoliv. Tento přístup je základním kamenem Creative Business Ideas®. Naše nápady překračují obchodní kanály a zákaznické segmenty. Nabízíme vám hluboké znalosti, zkušenosti a insight, které dokáží vaši značku posunout výš. Jinými slovy pro vás vygenerujeme nosnou myšlenku, která zásadním způsobem pozitivně ovlivní vaši propagaci. V řadě programů specializovaných na zdraví a wellness dokážeme propojit strategický insight s vědeckým přístupem. 

.

HAVAS DESIGN+ kombinuje globální trh s insighty lokálních zákazníků

Pracujeme s celou řadou globálních klientů, kteří jsou lídry ve svém oboru.

S našimi klienty nás spojuje touha tvořit progresivní komunikaci a design značek a propojení s jejich zákazníky a trhy.

K tomu přidáváme pozitivní přístup a ničím omezované myšlenky a ideje. Vaše značka může těžit z unikátního a konstruktivního přístupu k vytváření nových řešení, jenž vedou zákazníky k zapojení a příznivému vaší značky.

.

Naše globální schopnosti

Havas Worldwide je celosvětová síť, která svým klientům pomáhá připravit se na výzvy budoucnosti a usnadňuje jim přístup k řízení globálních účtů a zakázek. Kromě integrovaných marketingových řešení a novátorsky převratných nástrojů Creative Business Ideas® a Social Business Ideas®, nabízíme výjimečné schopnosti našich čtyř globálních divizí.

Mezi 11 500 zaměstanců v 316 kancelářích ve 120 městech a 75 zemích světa se řadí kreativní tvůrci, specialisté na média a analýzu dat, kteří pro Havas Worldwide zajišťují, aby komunikace značek fungovala pro každý jejich aspekt - reklamu, marketing, institucionální komunikaci a digitální a sociální média.