Havas

Máme co nabídnout


V roce 2018 slavilo Česko 100 let od vzniku republiky. To je sto let příběhů, které často přesahují hranice naší malé země. Česko je velmi oblíbenou destinací, ale k tomu, aby se k nám návštěvníci vraceli, jenom Praha nestačí. Máme co nabídnout na dalších sto let.

Pro CzechTourism jsme vytvořili kampaň „100 let příběhu České republiky“, která se soustředila na představení destinací spojených se slavným obdobím mezi lety 1918 až 1938. Naším cílem bylo z vybraných lokací, reprezentujících výkvět prvorepublikové architektury, vytvořit hlavní hrdiny příběhů. Ukázat je v atraktivní podobě tak, aby v hledáčku zahraničních turistů obstály v pestré paletě všech dalších, pro nás konkurenčních, evropských destinací.


Rozsáhlou kampaň tvořilo 15 klíčových vizuálů a 2 spoty natočené na téměř třiceti lokacích po celé republice. Pro atraktivní a nečekané záběry jsme využili natáčení z dronu, umožňující velké záběry celků. Díky tomu tak v našich spotech zabíráme celá náměstí, ukazujeme efektní přelety přes město nebo ve Zlíně dronem sledujeme Baťův výtah v akci. Věděli jste, že ho používal jako svoji kancelář?

Innovation

Jak chytré bude vaše město

E.ON
Česko do toho

Čerstvý vítr pro čerstvý sýr

Lučina
Society

Nenáviděný exponát

Helsinský výbor

Look for "Advertisement" for example, to find a response
Stiskněte klávesu Enter pro vyhledávání
Havas