Havas

Vánoční párty. Odhodili jsme masky reklamníků a nasadili masky karnevalové.


Pokaždé se královsky bavíme. V Royalu na Vinohradech, kde je vánoční večírek Havasu už tradicí, ani není divu. Burleskový interiér dělá z každé párty nezapomenutelnou, natož když ji pořádáme my. A kdo zapomene, co ten večer dělal, kolegové a fotogalerie na firemním serveru mu to spolehlivě připomenou.


Správná párty má vždycky téma. A ta naše loňská byla karnevalová. Připravit se bylo otázkou cti. Někdo strávil hodiny v půjčovně kostýmů, někdo si sám vytvořil masku, že ho ani nejbližší kolegové nepoznávali a někoho by po pár drincích nepoznali ani vlastní rodiče. Tak dobré masky to byly.

V karnevalovém reji se představily kreace z celého světa. Dlouhé nosy morových doktorů a fantomové masky benátského festivalu, opeřené krásky z brazilského Ria – Ay Caramba!, strašidelné mexické masky v duchu Dia de los Muertos, nebo burleskní tanečnice. V téhle divočině pak rychle padaly zábrany a všichni se bavili, jako kdyby neměli jít druhý den do práce. Jenže někteří šli.


O kocovinách, které nastávají den poté se nebudeme dlouze rozepisovat. Zhrňme to tím, že ti, co si nevzali dovolenou a připloužili se v pátek jako zombie do Expa, marně litovali, že bar byl otevřený až do rána. Nicméně nadšení pro letošní vánoční večírek už opět roste a my se těšíme, jaké další zážitky a téma přinese.

Innovation

Návštěvy v Havasu vítá zvláštní dveřník

Havas Prague
Česko do toho

Není to ležák, ale ale

Bernard
Lifestyle

Aroma na cestě do světa

Jacobs Douwe Egberts

Look for "Advertisement" for example, to find a response
Stiskněte klávesu Enter pro vyhledávání
Havas