BILLA dodala přes 3 tuny ovoce do krajských nemocnic v Kolíně a v Plzni


Ani v současné době, kdy dochází k postupnému rozvolňování omezení, zdravotníci nepovolují v boji s nákazou covid-19. Obchodní řetězec BILLA, který je od počátku pandemie zapojen do podpory zdravotníků prostřednictvím iniciativy Pomoc nemocnicím, pokračuje v dodávkách čerstvého ovoce a minerálních vod do nemocnic po České republice. Do Oblastní nemocnice Kolín a Fakultní nemocnice Plzeň právě doputovalo celkem 3,1 tuny čerstvého ovoce a palety balených vod, vše v hodnotě přes 200 tisíc korun.


Sdílejte:

Předání ovocného daru nemocnicím proběhlo 12. a 13. května. Do plzeňské nemocnice putovalo celkem 6 palet balených vod, jablek, pomerančů a citronů. Oblastní nemocnice Kolín od BILLY dostala 4 palety s ovocem bohatým na vitamin C a opět 2 palety minerálních vod.

Jsme rádi, že se koronavirová situace zlepšuje, ale i tak jsme si vědomi toho, že nemocnice nemají vyhráno. Pomoc zdravotníkům v první linii je stále potřeba, proto se snažíme alespoň takto dodat energiipokračujeme v dodávkách čerstvého ovoce a minerálních vod do nemocnic,řekla Dana Bratánková, manažerka korporátní komunikace BILLA ČR.

Od zapojení se do projektu v březnu roku 2020 BILLA rozvezla do českých nemocnic už více než 25 tun ovoce. V aktivitě plánuje i nadále pokračovat.


Sdílejte:

Kontakty


Lucie Strnadová
lucie.strnadova@havas.com
+420 724 639 097

Kontaktujte nás


Chcete poptat naše služby nebo zjistit více informací?

Kontaktujte nás

Talent


Vzlétněte s námi ve Forum Karlín!
verimsi@havas.cz


Zadejte např. "Havas Prague" a hledejte ve výsledcích.
Stiskněte klávesu Enter pro vyhledávání