BILLA věnovala Nadačnímu fondu HC Sparta Praha 350 tisíc korun


Partnerství společnosti BILLA a nadačního fondu pražské hokejové Sparty trvá už šest let. Za tu dobu se řetězec účastnil několika prospěšných aktivit fondu, ale také se stal jeho největším donátorem.


Sdílejte:

Společnost BILLA se dlouhodobě podílí na prospěšných projektech veřejnosti, které jsou různorodé. Od podpory revitalizace mokřadních ploch, ekologický sběr baterií, až po generální partnerství s Nadačním fondem HC Sparta. Spolu s pražským hokejovým klubem se tak každoročně zapojuje do charitativních projektů jako je například Sparťanská krev či Sparťanský běh. Zároveň pravidelně přispívá na rozvoj mládeže. BILLA letos fondu darovala 350 000 korun. Celková finanční pomoc za celých šest let dosahuje už částky 1 850 000 korun.

„Podpora našeho týmu, sparťanské mládeže, dobročinných projektů i našeho Nadačního fondu od společnosti BILLA je pro nás naprosto zásadní,“ říká generální manažerka HC Sparta Praha Barbora Snopková Haberová. „Jsme moc vděční, že je právě BILLA největším přispěvovatelem našeho fondu, který pomáhá nejen mladým hráčům ze sociálně slabších rodin a hráčům s dlouhodobým zraněním, ale také bývalým hokejistům v případě akutní nouze,“ uvádí předseda správní rady Nadačního fondu HC Sparta Praha Vít Šubert. Nadační fond HC Sparta Praha rovněž úzce spolupracuje s dětskou onkologií Fakultní nemocnice Motol, kam hokejisté pražského klubu pravidelně dochází za nemocnými dětmi.

„Pomáhat zapojit děti a mládež do sportu prostřednictvím Nadačního fondu HC Sparta pro nás představuje radost a doufáme, že se nám v letošním roce podaří zorganizovat několik další charitativních akcí,“ říká Dariusz Tomas Bator, generální ředitel BILLA ČR.


Sdílejte:

KONTAKTY


Lucie Strnadová
lucie.strnadova@havas.com
+420 724 639 097

Kontaktujte nás


Chcete poptat naše služby nebo zjistit více informací?

Kontaktujte nás

TALENT


Vzlétněte s námi ve Forum Karlín!
verimsi@havas.cz


Zadejte např. "Havas Prague" a hledejte ve výsledcích.
Stiskněte klávesu Enter pro vyhledávání