Nikotin pod horním rtem


Čtvrtina dospělých v Česku kouří. A řada z nich se opakovaně snaží s kouřením přestat či alespoň snížit zdravotní rizika. Opřít se nyní mohou o další nové technologie.


Sdílejte:

V některých evropských zemích včetně Česka je k dispozici nový produkt, který nabízí kuřákům a uživatelům nikotinu další uspokojivý způsob, jak konzumovat nikotin bez kouře a zápachu. Jedná se o inovativní nikotinové sáčky LYFT, které si uživatel vloží pod horní ret. Může tak pohodlně a diskrétně užívat nikotin na cestách či v práci, aniž by obtěžoval okolí. 

Nikotinové sáčky pochází ze Švédska, kde je tzv. snus tradiční záležitostí a řadu uživatelů má i v dalších severských zemích, v USA nebo třeba ve Švýcarsku. Na rozdíl od snusu však LYFT neobsahuje tabák. Sáčky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin, kromě nikotinu obsahují vodu, eukalyptus, celulózová vlákna z borovice a aromatické látky či sladidla.

Společnost British American Tobacco už LYFT nabízí ve Švédsku a ve Velké Británii.

Užívání těchto produktů je potenciálně méně rizikové než kouření klasických cigaret. Je všeobecně známo, že nejvíce škodlivin vzniká při procesu hoření, spalováním tabáku a následným vdechováním kouře. Tyto nikotinové sáčky však žádný tabák neobsahují a samozřejmě nehoří. Pro ty, co holdují nikotinu, je to další cesta k budoucnosti bez kouře.


Sdílejte:

Konakt


Michal Vlasák
michal.vlasak@havaspr.com
+420 724 639 052

Kontaktujte nás


Chcete poptat naše služby nebo zjistit více informací?

Kontaktujte nás

Talent


Vzlétněte s námi na Letné!
verimsi@havas.cz


Zadejte např. "Havas Prague" a hledejte ve výsledcích.
Stiskněte klávesu Enter pro vyhledávání