BILLA otevírá novou prodejnu v Uhříněvsi


Společnost BILLA otevírá novou prodejnu v ulici Jindřicha Bubeníčka v městské části Praha 22 ležící na jihovýchodním okraji Prahy, v městském obvodu Praha 10. Jedná se tak o její 52. prodejnu v Praze.


Sdílejte:

Stejně jako v ostatních supermarketech tohoto řetězce, i zde zákazníci naleznou širokou nabídku kvalitních a čerstvých produktů, křupavé pečivo a potraviny od tuzemských výrobců nebo regionální speciality v regálu s označením BILLA Regionálně.

Nová prodejna BILLA se otevřela veřejnosti dnes v 7.00 hodin ráno. Zákazníci se mohou těšit na sortiment téměř 9 000 čerstvých a kvalitních produktů a privátních značek BILLA na prodejní ploše o téměř 900 m2. K pohodlnému nákupu přispěje i 54 parkovacích míst včetně míst pro rodiče s dětmi a hendikepované.

„Konec letošního roku se v BILLE ponese ve znamení významné expanze, speciálně v listopad. Supermarket v pražské Uhříněvsi je v pořádí 4., který otevíráme a dalších 7 ještě do konce roku otevřeme. Nepolevujeme tak v naší dlouhodobé strategii přiblížit se ještě více zákazníkům, kteří naše supermarkety vyhledávají,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel BILLA ČR.

Nová prodejna v Uhříněvsi bude otevřena od pondělí do soboty od 7.00 do 20.00 hodin, v neděli pak od 8.00 do 20.00 hodin. První den čeká na návštěvníky drobná pozornost, každý zákazník obdrží nákupní tašku zdarma, při nákupu nad 500 korun i šumivé víno. Pro děti je první den připraveno jako pozornost sladké jablko.


Sdílejte:

Kontakt


Lucie Strnadová
lucie.strnadova@havas.com
+420 724 639 097

Kontaktujte nás


Chcete poptat naše služby nebo zjistit více informací?

Kontaktujte nás

Talent


Vzlétněte s námi na Letné!
verimsi@havas.cz


Zadejte např. "Havas Prague" a hledejte ve výsledcích.
Stiskněte klávesu Enter pro vyhledávání