Metaxa má novou ambasadorku, stala se jí Aňa Geislerová


Řecká značka Metaxa letos v březnu představila novou kampaň s podtitulem Zažij nečekané. Pro podporu komunikace na sociálních sítích si značka vybrala ambasadorku Aňu Geislerovou. Herečka pro tento unikátní nápoj nafotila sérii tematických snímků, které během následujících šesti měsíců uveřejní na svém populárním instagramovém účtu @geislerka.


Sdílejte:

Spolupráce mezi českou herečkou a spisovatelkou Aňou Geislerovou začala oficiálně v květnu a už v průběhu června si veřejnost mohla všimnout prvních příspěvků. Během května totiž vznikal promo video obsah a stylizované fotky, ve kterých se odráží klíčové atributy značky jako je Řecko, slunce, léto a pohoda s přáteli. V průběhu roku postupně zveřejňované série šesti fotek herečka ukáže, jak si vychutnat Metaxu během letních večerů, ale také o slavnostních momentech jako jsou svátky na konci roku. 

„Metaxa pro mě představuje zlatý nápoj. Nejen, že je vynikající při tzv. zlaté hodince, sám je zlatavý, ale také se mi líbí jeho dlouhá historie. Mám radost, že můžu být tváří zrovna této ikonické řecké pálenky“, říká Aňa Geislerová. Metaxa svou novou spolupráci s Aňou pro rok 2022 představila na červnové tiskové konferenci k odhalení stoleté edice Metaxa AEN Three Generations v pražském baru Cloud 9 hotelu Hilton.

Jsme rádi, že se Aňa rozhodla s námi spolupracovat. Je plná energie, kterou perfektně přenáší i na značku Metaxa. Dokáže si plně vychutnávat život, a to je také základ DNA naší značky,“ říká Kateřina Hladíková, Group brand manažerka Mast-Jaegermeister CZ.

O značce Metaxa 

Významná značka z portfolia Rémy Cointreau, v Čechách distribuovaná společností Mast-Jaegermeister CZ s.r.o. Ta působí na českém trhu od dubna roku 2019 a kromě bylinného likéru Jägermeister a Metaxy buduje na českém trhu i řadu dalších významných značek jako Cointreau, Rémy Martin, Mount Gay nebo značky společnosti William Grant & Sons, např. Tullamore DEW, Grant‘s, Glenfiddich, Hendrick’s Gin.


Sdílejte:

KONTAKTY


Lucie Strnadová
lucie.strnadova@havas.com
+420 724 639 097

Kontaktujte nás


Chcete poptat naše služby nebo zjistit více informací?

Kontaktujte nás


Zadejte např. "Havas Prague" a hledejte ve výsledcích.
Stiskněte klávesu Enter pro vyhledávání