Podpora českých lesů


Jistě jste si všimli, že poslední dobou naše lesy nejsou to, co bývaly. Může za to sucho a kůrovcová kalamita, která naše stromy postihla. Mnoho stromů muselo být z toho důvodu vykáceno. Ve spolupráci se společností Lesy ČR se Orkla Foods Česko a Slovensko rozhodla zapojit do jejich obnovy. Proto z každého prodaného kusu vybraných kořenicích směsí Vitana v období od května do července daruje 1 Kč na revitalizaci našich lesů a výsadbu nových stromů. Jelikož je grilovací sezóna v plném proudu, byla vybrána oblíbená grilovací koření, která doma potřebuje zkrátka každý. Navíc jejich koupí pomůže naší přírodě.


Sdílejte:

„Udržitelnost a sociální odpovědnost jsou pro naši společnost jednou z hlavních priorit. To samé platí i pro naše spotřebitele. Lidé se ochotně a často zapojují do akcí spojených s ekologií nebo podporou nemocných spoluobčanů. Silně preferují značky, které převzaly svůj díl odpovědnosti a angažují se v těchto oblastech,“říká Petra Rutová z oddělení marketingu. „Kromě informací o velikosti zalesněné plochy se na konci projektu také dozvíme o našem příspěvku ke snížení uhlíkové stopy,“ doplňuje.

Mezi koření, jehož koupí můžete podpořit naše lesy, patří celá grilovací řada Vitana, konkrétně Gorilovací koření na kuře, Gorilovací koření na krkovičku, Gorilovací koření na sýr, Gorilovací koření na zeleninu, Gorilovací koření na křidélka a Gorilovací koření na steak. Jednotná cena těchto koření je 19,90 Kč.

Všechny tyto výrobky také poznáte podle označení na jejich obalu.

 


Sdílejte:

Kontakt


Lucie Strnadová
lucie.strnadova@havas.com
+420 724 639 097

Kontaktujte nás


Chcete poptat naše služby nebo zjistit více informací?

Kontaktujte nás

Talent


Vzlétněte s námi na Letné!
verimsi@havas.cz


Zadejte např. "Havas Prague" a hledejte ve výsledcích.
Stiskněte klávesu Enter pro vyhledávání