Voňavé svařené víno nebo punč s kořením – ideální nápoje pro krásnou zimu


Přestože po sněhu zatím není ani památky, je příjemné se na pořádnou zimu alespoň naladit. Ať už jste na sváteční procházce se svými drahými polovičkami, hrajete si venku s dětmi, nebo se jen potřebujete sami doma potěšit a prohřát po náročném dni, máme pro vás skvělý tip, jak na to: dejte si velký hrnek skvělého horkého nápoje s voňavým kořením. Restartuje energii, tělo příjemně prohřeje a jeho příprava provoní byt.


Sdílejte:

Nápoje, které máte na mysli, vám umožní posílí imunitu a díky tomu, že různé kořeníjící ulevit i od nachlazení. Už proto jen zbývá zachumlat se do peřin, začíst se do oblíbených knih a těší se sváteční zimní období se vší parádou. Proto chystejte termosky a půllitrové hrníčky!

TIP: Pokud si chcete vybrat ulehčit, stáhnout připravené kvalitní směsi, můžete použít pyramidky koření od Vitany. Víte, že máte nějaké druhy kořenů, které jsou vzorem přicházejících v pyramidových sáčcích, kteří mohou jen vyjmout ze sáčků a vložit mezi ostatní ingredience. Dobrou chuť!

Snadné recepty na vánoční aromatické horké nápoje: 

Domácí svařák
Zima bez svahů je jako Vánoce bez dárků, proto neváhejte a vyrobte si lahodný nápoj z pohodlí domova. A pokud máte chuť, nebo chcete udělat svařáku přidat trochu rumu. Svařák tak bude ještě výraznější.

Složení:

 • 0,75 l červeného vína
 • pomeranč
 • 1 sáček pyramidky Vitana svařené víno

Postup:
Udělejte si nalévání červeného vína a přihojte Vitana pyramidku k přípravě svařeného vína, zahřejte a těsně před bodem varu, aby se neodpařil špatný alkohol. Až koření uvolní své aroma, můžete sáček vyjmout a domácí svařák podávat.

PYRAMIDKY SVAŘENÉ VÍNO 
Vitana pyramidový sáček obsahuje velké kousky vhodných vybíraných koření, které máte jistotu, že máte výhodu, a rychlejší výběr svařených vín bylo vybráno jen k nejkvalitnější koření. Osvědčenou dostupnou skořici, hřebíčku a badyánu máte vždy pohromadě.
Cena: 18,90 Kč (4 ks v balení – 20 g)

Horké jablko
Jednoduchý nápoj je ideální pro večeře před pohádkou nebo na procházku přírodou s dětmi. Díky zázvoru šanci zahnat i bolest v krku.

Složení:

 • 1 l jablečného džusu
 • 250 ml vody
 • zázvor
 • 1 sáček Vitana pyramidky horké jablko

Postup:
Jablečný džus a voda nalijte do hrnce, přidejte pyramidku Vitana horká jablka a nakrájený zázvor, na mírném ohni prohřejte a uvolněte aroma z koření, sáček i zázvor vyjměte. Nalijte do termohrnku a vyrazte ven, aromatický horký nápoj si můžete krásně zahrát a užívat si bez alkoholu, který si můžete dopřát na svahu nebo na cestách.

PYRAMIDKY HORKÉ JABLKO
Skořice, anýz, hřebíček a kardamom, k tomu, aby bylo možné využít kvalitních pacientů vybíraného koření k přípravě hřejivých nápojů s léčivými účinky na tělo i duši.
Cena: 18,90 Kč (4 ks v balení – 20 g)

Sváteční punč
Sváteční punč se hodí pro návštěvy v období Vánoc i na bujarý silvestrovský večírek. Výhodou populárního nápoje je, že si můžete vychutnat jak teplý, tak za studena. Stačí víno, oblíbený alkohol, ovocný džus a kořenící směs.

Složení:

 • 0,5 l pomerančového džusu
 • 1 citrón
 • 1 pomeranč
 • 1 dl bílýého rumu
 • 0,5 l červeného vína
 • 1 pyramidka Vitana na punč

Postup: 
V hrnci smíchejte nápoje a přidejte pyramidku Vitana na punč. Pomalu ohřívejte a těsně před dosažením varu hrnec odstavte. Nechte 10 minut stát a doslaďte podle chuti. Nalijte do skleněné mísy a přidejte do ní i plátky pomeranče a citrónu. Do mísy dejte naběračku a kolem své sklenice pro snadné servírování.

PYRAMIDKY NA PUNČ
S Vitana pyramidkami snadno připravíte výborný punč, kteří vás jistojistě při dlouhých zimních večerech zahřeje.
Přímo do hrnce sáček lze pečlivě vybrat, skořici, hřebíček, badyán a velké kousky sušených švestek a jablek, po uvolnění vůně a provaření jí snadno vyndejte a poslouchejte oblíbený nápoj.
Cena: 18,90 Kč (4 ks v balení – 20 g)


Sdílejte:

Kontakt


Lucie Strnadová
lucie.strnadova@havas.com
+420 724 639 097

Kontaktujte nás


Chcete poptat naše služby nebo zjistit více informací?

Kontaktujte nás

Talent


Vzlétněte s námi na Letné!
verimsi@havas.cz


Zadejte např. "Havas Prague" a hledejte ve výsledcích.
Stiskněte klávesu Enter pro vyhledávání