Havas

Socialyse


Socialyse představuje unikátní, integrované a synchronizované řešení pro sociální média. Naše doporučení pro strategii, obsah a volbu médií přitom vždy vychází z analýzy množství dat. Socialyse není jen další digitální agentura, je to sociální platforma pro smysluplná spojení mezi spotřebiteli a značkami.

Řídíme, aktivujeme, nasloucháme, analyzujeme a inspirujeme. Více než 400 expertů v 80 zemích nabízí kompletní servis pro sociální media. Jeho základem je social newsroom, který umožňuje reaktivní a proaktivní servis a vytváření obsahu, a to 24 hodin denně.

Princip zpravodajského newsroomu dává značkám náskok – jsou u posledních trendů a mohou efektivně mobilizovat kapacity pro tvorbu toho správného obsahu. Se Socialyse se engagement formuje v přímém přenosu, ne podle šablon z minulosti.

Vlastní nástroj pro řízení influencer marketingu představuje špičkovou technologii, která dává garanci výsledku a ceny napříč vlastními, sdílenými, získanými a placenými médii.

Socialyse vytváří standardy oboru co do autenticity a důvěryhodnosti influencerů. Engagement optimalizujeme pomocí remarketingu, který využívá to nejpřesnější cílení. Social gaming, aplikace, videa – pokrýváme všechno. Kampaně můžete vyhodnocovat na dashboardu ušitém plně na míru.

Objevte agilitu start-upu a sílu globální sítě. Pro více informací, pište na socialyse@havas.cz

BI - Listening & ResearchTESTTEST

BI - Listening & ResearchTESTTEST
Strategy & Planning

Strategy & Planning
Content Management

Content Management
Community Management

Community Management
Influence Marketing

Influence Marketing
Social Media Advertising

Social Media Advertising


Kontaktujte nás


Chcete poptat naše služby nebo zjistit více informací?

Kontaktujte nás
Havas Village Life

Trendy:
sociální sítě v 2020-2022

Havas Academy
Meaningful Difference

Budoucnost zábavy

Prosumer report
Innovation

Na pokec s třídicím chatbotem

EKO-KOM

Zadejte např. "Havas Prague" a hledejte ve výsledcích.
Stiskněte klávesu Enter pro vyhledávání
Havas