Patálie v novém designu


Společně jsme silnější a dokážeme toho mnohem víc. To může potvrdit spojení pojišťoven AXA ČR a SK (a také Polsko) s pojišťovnou UNIQA. Naše spojení s „novou“ skupinou UNIQA, která je finančním partnerem pro více než 3 miliony lidí v Česku a na Slovensku, přineslo nový webový design a UX zážitek pro lifestylové platformy Patalie.cz a Patalie.sk.


Sdílejte:

Už když jsme platformy přebírali od předchozí kreativní agentury, největší výzvou pro nás bylo splnit požadavek klienta na výraznější propojení značky s obsahem platforem. Na základě výzkumů jsme měli data o tom, že původní branding byl natolik jemný, že si jej uživatelé se značkou spojovali minimálně. Bylo tedy třeba najít vhodnou strategii a přijatelnou hranici mezi „tvrdým“ korporátním brandingem a odlehčením pro lifestylový magazín. 

Vzali jsme to pěkně od podlahy a na platformách, které si od spuštění v roce 2016 získaly již více než 4,5 milionu návštěvníků v Česku i na Slovensku, jsme zrevidovali veškerý obsah a rozdělili ho do přehledných kategorií, abychom umožnili uživateli lepší orientaci. Věříme, že se nám podařil UNIQAtní grafický design, který je celkově čistší a přehlednější, ale zejména konečně splňuje požadavek klienta. A díky tomu se mohly platformy propojit s hlavními weby UNIQA, na kterých je nově umístěn feed s články.  

O obsah Patálií se i nadále stará redakční tým Havas Digital a PR, který jej plní tipy například z oblastí zdraví, cestování a životního stylu nebo také rozhovory na aktuální témata.  

Tak ať slouží.

Patalie.cz
Patalie.sk
Facebook – UNIQA


Sdílejte:
Innovation

Google oslavuje kulturní dědictví České republiky a již podruhé s námi

GOOGLE
Innovation

Za MONETA Money Bank teď mluví čísla

MONETA Money Bank
Innovation

Jste připraveni na metaverse?

Prosumer report
Innovation

Havas umí canvas! Ideální formát, který vtáhne a nepustí!

EKO-KOM
Innovation

Česká republika v hledáčku YouTube Shorts

GOOGLE
Innovation

Patálie v novém designu

UNIQA

Zadejte např. "Havas Prague" a hledejte ve výsledcích.
Stiskněte klávesu Enter pro vyhledávání