Havas

Úterní rána s digitální rozcvičkou


Jednoho slunečného rána se digitální tým Havasu náhodou sešel na terase Expa 58. Skvělé počasí, výhled na město v mlžném oparu a čerstvá káva. Po chvíli pokec mezi kolegy přešel v klábosení o práci. Probraly se novinky ze světa sociálních sítí a digitální kampaně, co se nám vypálily do sítnice. Nějak takhle začala psát svou historii DIGITAL BREAKFAST.

Původní ranní káva a loupáky z místní pekárny se postupně proměnily v pravidelný meeting mezi digitální divizí Havasu a mezinárodním týmem Herculesu. Digitální snídaně je (kromě jídla) o předávání poznatků, inhouse školeních, představování týmových projektů, prezentacích novinek z workshopů a konferencí, kterých se členové týmů zúčastnili. To všechno samozřejmě v uvolněné rodinné atmosféře.


Program digitálních snídaní má na starosti benjamínek digitýmu Kuba. Je to jeden z nejakčnějších týmových hráčů, který se stará o to, aby se co týden střídali spíkři z českého a mezinárodního týmu a připravili zajímavou case study, novinky z online marketingu nebo prezentaci projektu, na kterém se zrovna dělá. Na Kubovi je také další část programu – prezentace několika novinek, které v uplynulém týdnu hýbaly digitálním světem.

Celé ráno příjemně startuje zahřívací otázkou a malou rozcvičkou. Ale bacha – nejsme ve škole na těláku. Tady nikdo pozdní příchody ani černé puntíky nezapisuje. A skákání do řeči a debatování je víc než vítáno. Úterní rána v digitálním oddělení jsou prostě a jednoduše báječná a užitečná.

Lifestyle

Mladší publikum přilákají influenceři

JDE
Society

Urban Grilling okoření váš letní podvečer ve městě

Vitana
Česko do toho

Hra o jablko

Magnesia

Zadejte např. "Havas Prague" a hledejte ve výsledcích.
Stiskněte klávesu Enter pro vyhledávání
Havas