Úterní rána s digitální rozcvičkou


Jednoho slunečného rána se digitální tým Havasu náhodou sešel na terase Expa 58. Skvělé počasí, výhled na město v mlžném oparu a čerstvá káva. Po chvíli pokec mezi kolegy přešel v klábosení o práci. Probraly se novinky ze světa sociálních sítí a digitální kampaně, co se nám vypálily do sítnice. Nějak takhle začala psát svou historii DIGITAL BREAKFAST.


Sdílejte:

Původní ranní káva a loupáky z místní pekárny se postupně proměnily v pravidelný meeting mezi digitální divizí Havasu a mezinárodním týmem Herculesu. Digitální snídaně je (kromě jídla) o předávání poznatků, inhouse školeních, představování týmových projektů, prezentacích novinek z workshopů a konferencí, kterých se členové týmů zúčastnili. To všechno samozřejmě v uvolněné rodinné atmosféře.


Program digitálních snídaní má na starosti benjamínek digitýmu Kuba. Je to jeden z nejakčnějších týmových hráčů, který se stará o to, aby se co týden střídali spíkři z českého a mezinárodního týmu a připravili zajímavou case study, novinky z online marketingu nebo prezentaci projektu, na kterém se zrovna dělá. Na Kubovi je také další část programu – prezentace několika novinek, které v uplynulém týdnu hýbaly digitálním světem.

Celé ráno příjemně startuje zahřívací otázkou a malou rozcvičkou. Ale bacha – nejsme ve škole na těláku. Tady nikdo pozdní příchody ani černé puntíky nezapisuje. A skákání do řeči a debatování je víc než vítáno. Úterní rána v digitálním oddělení jsou prostě a jednoduše báječná a užitečná.


Sdílejte:
Havas Village Life

Šest Lemurů s Cibulkou 

Awards
Havas Village Life

Havas & Hercules byl jmenován 15krát vítězem na Vega Awards v New Yorku

Awards
Havas Village Life

Global Wellness Day

Better Together
Havas Village Life

Je libo espresso, nebo flat white?

Havas Village Life

Lemur 2021: Čtyři ceny pro Havas PR

Havas PR
Havas Village Life

Pět Lemurů pro Havas PR


Zadejte např. "Havas Prague" a hledejte ve výsledcích.
Stiskněte klávesu Enter pro vyhledávání