Havas

Burgery s kytarou Jimiho Hendrixe


Když legendární značka otevírala v Praze novou restauraci, byla to nezapomenutelná party pro 750 lidí, na které primátor rozmlátil elektrickou kytaru. Všemu předcházely měsíce pečlivých příprav a strategická PR komunikace, díky čemuž se Hard Rock pevně usadil na pražské scéně.


Tým Havas Events na tu chvíli asi nikdy nezapomene. Je tu hodina H, slavnostní otevření a před domem U Rotta se začíná vinout dlouhá fronta pozvaných hostů. Uvnitř je všechno připraveno včetně artefaktů z hudební historie, které dělají z Hard Rocku tak speciální místo. Nad stoly už visí džíny Bono Voxe, kytara Jimiho Hendrixe, Madonin korzet, sako Erika Claptona i kus bicích kapely Iron Maiden. Z českých kousků to byl třeba klobouk Ondřeje Hejmy, kostým Vildy Čoka, kytara Petera Nagyho nebo bunda Davida Kollera. Personál je připravený servírovat klasickou americkou kuchyni v rokenrolové atmosféře.


Hudebníci, herci, modelky a byznysmeni nedočkavě stepují před vchodem, když v tom se spustí průtrž mračen. Jo, pár lidí bylo durch. Ale většinu jsme zachránili narychlo splašenými deštníky. Ať žije improvizace. A Jimi Hendrix!

Česko do toho

Teď si budeme hrát s vláčky my

České dráhy
Lifestyle

Oslava pro všechny smysly

HSBC
Lifestyle

Nejzábavnější muzeum voskových figurín

Musée Grévin

Zadejte např. "Havas Prague" a hledejte ve výsledcích.
Stiskněte klávesu Enter pro vyhledávání
Havas