Burgery s kytarou Jimiho Hendrixe


Když legendární značka otevírala v Praze novou restauraci, byla to nezapomenutelná party pro 750 lidí, na které primátor rozmlátil elektrickou kytaru. Všemu předcházely měsíce pečlivých příprav a strategická PR komunikace, díky čemuž se Hard Rock pevně usadil na pražské scéně.


Sdílejte:


Tým Havas Events na tu chvíli asi nikdy nezapomene. Je tu hodina H, slavnostní otevření a před domem U Rotta se začíná vinout dlouhá fronta pozvaných hostů. Uvnitř je všechno připraveno včetně artefaktů z hudební historie, které dělají z Hard Rocku tak speciální místo. Nad stoly už visí džíny Bono Voxe, kytara Jimiho Hendrixe, Madonin korzet, sako Erika Claptona i kus bicích kapely Iron Maiden. Z českých kousků to byl třeba klobouk Ondřeje Hejmy, kostým Vildy Čoka, kytara Petera Nagyho nebo bunda Davida Kollera. Personál je připravený servírovat klasickou americkou kuchyni v rokenrolové atmosféře.


Hudebníci, herci, modelky a byznysmeni nedočkavě stepují před vchodem, když v tom se spustí průtrž mračen. Jo, pár lidí bylo durch. Ale většinu jsme zachránili narychlo splašenými deštníky. Ať žije improvizace. A Jimi Hendrix!


Sdílejte:
Lifestyle

Stimulující rebranding kosmetické společnosti SMYSSLY

Havas Prague
Lifestyle

Havas a EKO-KOM doporučuje třídit odpad

EKO-KOM
Lifestyle

Stylová kampaň pro Ahmad Tea

Ahmad Tea
Lifestyle

Nelegální kampaň se Skylinkem

Skylink
Lifestyle

Promování Qatar Tourism v +19 různých zemích

Qatar Airways
Lifestyle

Zlatý český tlapičky: kampaň pro živnostníky

MONETA Money Bank

Zadejte např. "Havas Prague" a hledejte ve výsledcích.
Stiskněte klávesu Enter pro vyhledávání