Legendární rapper ve službách třídění


Byla to pecka, říkaly děcka. Řeč je o výjimečném počinu, který se zapíše nejen do kroniky českého hiphopu, ale i reklamy. Básník ulice Kato spojil síly s magazínem o třídění Samosebou.cz a vznikl unikátní animovaný 3D klip, jenž nemá na české hudební scéně obdoby.


Sdílejte:

Angažmá Kata z hiphopových Prago Union do kampaně o třídění a recyklaci odpadu mělo za cíl zaujmout ty nejmladší třídiče, pro které jinak tohle téma není žádná velká hitovka. Vytvořili jsme proto jedinečný 3D svět v low-poly stylu a do něj zasadili děj skladby Stínohra z nového alba Prago Union.


Celá ta piplačka s polygony ale stála za to. Katovy pohyby a gesta jsou naprosto věrné originálu. Zachytili jsme je díky senzorům naživo ve studiu a přenesli je do klipu. Spolu s jeho premiérou na hudební stanici Óčko jsme na kampaňové microsite odhalili i zákulisní making-of a nabídli soutěže nebo livestream z křestu desky. A těm, co uspěli v kvízu z Katova života, jsme na 3D tiskárně vytiskli jeho figurku z klipu.


Věříme proto, že jsme naladili k třídění odpadu nejen fanoušky rapu, ale i všechny ty, které zajímá ochrana životního prostředí. A o to jde především.


Sdílejte:
Česko do toho

S Českými drahami na dovolenou k Balatonu

České dráhy
Česko do toho

Tramp Trojan jede s Japonci do Krumlíku

České dráhy
Česko do toho

Koloťuk Trojan představuje nové šnelzugy InterJet

České dráhy
Česko do toho

Trojan ve dvojroli v nové kampani Auta vs. vlak

České dráhy
Česko do toho

České dráhy v ekologické kampani srovnávají uhlíkovou stopu aut a vlaku

České dráhy
Česko do toho

Ve dvou se to lépe táhne

České dráhy

Zadejte např. "Havas Prague" a hledejte ve výsledcích.
Stiskněte klávesu Enter pro vyhledávání