Havas

Pohněte svým H


Naše nejoblíbenější zasedačka je park na Letné.

 


Před dvěma lety se Havas rozhodl, že naši zaměstnanci budou moci dvakrát týdně tužit svou kondičku.

Všichni donekonečna slýcháme o výhodách cvičení. Ovšem smutná pravda je, že jen málo z nás má čas nebo motivaci skutečně se začít hýbat. Havas se proto rozhodl, že to svým zaměstnancům v Havas Village usnadní.


Klub aktivit nazvaný Pohněte svým H nabízí dvakrát týdně dva časy, kdy si před nebo v průběhu pracovního dne můžou zaměstnanci zacvičit. Ať už toužíte spíše po relaxačním cvičení nebo se chcete pořádně zapotit, určitě si vyberete.

Ti, kdo mají rádi rychlost, si mohou s Tomášem v pondělí nebo ve čtvrtek v obědové pauze zaběhat v parku na Letné. Tomášovy lekce jedou na plné obrátky, ale bez obav, nikdo nezůstane pozadu.


Každé úterní ráno a ve středu v poledne se k našemu týmu přidá Alex a pomůže nám protáhnout si mysl i tělo při lekci pilates a jógy. I toto cvičení se koná v malebném parku na Letné a pozvedne ducha každého jogína, ať už jste profesionál nebo amatér.

Máme velké štěstí, že se naše kancelář nachází na místě, které je jako stvořené k tomu vylepšit si a udržet kondici. Ještě se chcete vymlouvat? Pohněte svým H.

Havas Village Life

Úterní rána s digitální rozcvičkou

Society

Ruku na srdce

Novartis
Meaningful Connections

Modifikace DNA jako prevence nemocí?
To není sci-fi, říká studie agentury Havas

Prosumer report

Look for "Advertisement" for example, to find a response
Stiskněte klávesu Enter pro vyhledávání
Havas