Fotbalové středy


Fotbal s Havasem. Nejlepší způsob, jak nakopnout týmového ducha a udělat si pořádnou žízeň!


Sdílejte:


Důvodů, proč si po práci zajít na pivo, u nás umíme vymyslet víc než dost. Ale když hodinu běháte s jazykem na vestě, marně lapáte po dechu, plíce jste už dávno vyplivli v poločase a snažíte se dát poslední gól z posledních sil, pak máte žízeň tak nějak víc.


Sláva nadšencům, kteří se zasloužili o to, že se fyzička Havasu pořádně utužila nelítostnými souboji o kulatý nesmysl. Skvadra internacionálů, zahrnující Argentince, Mexičany, Rusy, Čechy, Maďara a dokonce i jednu nebojácnou českou dívku, už ví, že dává smysl jít se pravidelně odregovat od stresů, kterým jsou vystaveni pracovníci v reklamě.


Nezastavila nás průtrž mračen, dokonce ani krupobití, které nám dělalo důlky do hlav místo tvrdého balónu. Nezastavila nás ani lehčí či těžší zranění včetně tří výronů kotníku, naražených žeber, natažených třísel, nebo ruplého menisku. Sedřená kolena a podupané nohy nepočítáme.


A závěrečná bilance po sezóně? 28 zápasů na dřeň, 38 mezinárodních plejerů, 163 gólu včetně 8 vlastních, stovky propocených dresů, asi 58 shozených kil, litry endorfinu a hlavně super teambuilding. A ta žízeň? Tu uhasily letenské zahrádky. Havasovské fotbalové léto budiž pochváleno.


Sdílejte:
Havas Village Life

Šest Lemurů s Cibulkou 

Awards
Havas Village Life

Havas & Hercules byl jmenován 15krát vítězem na Vega Awards v New Yorku

Awards
Havas Village Life

Global Wellness Day

Better Together
Havas Village Life

Je libo espresso, nebo flat white?

Havas Village Life

Lemur 2021: Čtyři ceny pro Havas PR

Havas PR
Havas Village Life

Pět Lemurů pro Havas PR


Zadejte např. "Havas Prague" a hledejte ve výsledcích.
Stiskněte klávesu Enter pro vyhledávání