Havas

Správný fanoušek si dres nekupuje, ale zaslouží


Každý správný fotbalový fanoušek si přeje dostat se blíž k nároďáku. A těm, kteří fandí srdcem a jdou ostatním příkladem, jsme se rozhodli jejich sen splnit. Proto vznikl Fotbalvsrdci.cz.

 


Fanoušky na webu odměňujeme za důkazy srdcařství body, které můžou směnit za exkluzivní zážitky, zájezdy, lístky nebo třeba merchandise. S hráči české reprezentace mají šanci zajít na kafe, zúčastnit se tréninku či obléct nový dres. Protože správný fanoušek si dres nekupuje, ale zaslouží. A zasloužit si ho může různě – nahráním fotky, sdílením soutěží, srdcařskými popisky, selfie se vstupenkou na zápas nebo přímo ze zápasu.

Billboard, Instagram, Televize, Web


S fotbalem v srdci se nepotkáte jen na webu. Najdete ho i na Instagramu, v televizi, možná zahlédnete někdy cestou do práce i billboard a utéct by vám neměl hlavně na zápasech. Nejen, že tu můžete sbírat body za selfie, ale i pořádně podpořit tým. Stačí naťukat vzkaz na Fotbalvsrdci.cz a ten se během hry objeví na LED obrazovkách u hřiště!


Ostatním jde příkladem už víc než 1 300 srdcařů, kteří se na webu zaregistrovali. A nároďák svojí podporou do zápasů ženou i malí srdcaři. Kluci i holky můžou před každým zápasem soutěžit o to, kdo z nich doprovodí reprezentanty na hřiště.

Innovation

Bitcoinem to jenom začalo

KryptoFond
Lifestyle

Francie ve vzduchu

Air France
Society

Ilegální oslava

Amnesty International

Zadejte např. "Havas Prague" a hledejte ve výsledcích.
Stiskněte klávesu Enter pro vyhledávání
Havas