Správný fanoušek si dres nekupuje, ale zaslouží


Každý správný fotbalový fanoušek si přeje dostat se blíž k nároďáku. A těm, kteří fandí srdcem a jdou ostatním příkladem, jsme se rozhodli jejich sen splnit. Proto vznikl Fotbalvsrdci.cz.


Sdílejte:

 


Fanoušky na webu odměňujeme za důkazy srdcařství body, které můžou směnit za exkluzivní zážitky, zájezdy, lístky nebo třeba merchandise. S hráči české reprezentace mají šanci zajít na kafe, zúčastnit se tréninku či obléct nový dres. Protože správný fanoušek si dres nekupuje, ale zaslouží. A zasloužit si ho může různě – nahráním fotky, sdílením soutěží, srdcařskými popisky, selfie se vstupenkou na zápas nebo přímo ze zápasu.

Billboard, Instagram, Televize, Web


S fotbalem v srdci se nepotkáte jen na webu. Najdete ho i na Instagramu, v televizi, možná zahlédnete někdy cestou do práce i billboard a utéct by vám neměl hlavně na zápasech. Nejen, že tu můžete sbírat body za selfie, ale i pořádně podpořit tým. Stačí naťukat vzkaz na Fotbalvsrdci.cz a ten se během hry objeví na LED obrazovkách u hřiště!


Ostatním jde příkladem už víc než 1 300 srdcařů, kteří se na webu zaregistrovali. A nároďák svojí podporou do zápasů ženou i malí srdcaři. Kluci i holky můžou před každým zápasem soutěžit o to, kdo z nich doprovodí reprezentanty na hřiště.


Sdílejte:
Lifestyle

Stimulující rebranding kosmetické společnosti SMYSSLY

Havas Prague
Lifestyle

Havas a EKO-KOM doporučuje třídit odpad

EKO-KOM
Lifestyle

Stylová kampaň pro Ahmad Tea

Ahmad Tea
Lifestyle

Nelegální kampaň se Skylinkem

Skylink
Lifestyle

Promování Qatar Tourism v +19 různých zemích

Qatar Airways
Lifestyle

Zlatý český tlapičky: kampaň pro živnostníky

MONETA Money Bank

Zadejte např. "Havas Prague" a hledejte ve výsledcích.
Stiskněte klávesu Enter pro vyhledávání