Havas

Když retro není samoúčelné


Naše nejmilejší sýry, tolik milované, ale poslední dobou i pomlouvané. Prý nejsou zdravé, prý nejsou „in”. Tak kde je vlastně pravda? Maminky mají jasno. Tavené sýry Apetito byly, jsou a budou „mňam”.

Návrat do dětství nám přijde nostalgický a naše dětství fantastické od okamžiku, kdy už máme vlastní děti a zažíváme na vlastní kůži starosti našich maminek. S láskou si na ně vzpomeneme, když rozespalí chystáme dětem svačinu, když už jsme sami tátové a mámy.


Říká se, že nejlíp se vzpomínky uchovají, když jsou spojené se silnými emocemi. Atmosféru domova každému připomíná něco jiného, někdy je to vůně, někdy oblíbená hudba. Ale existují jistoty, které jsou pro generaci žen kolem 35 let stále živé. A kampaň pro Apetito toho využila naplno. Evergreen Hanky Zagorové „Studánko stříbrná“ nás elegantně přenáší do atmosféry 70. let, kterou si už sice moc nepamatujeme, ale kdy se sýr poprvé začal v domácnostech roztírat. A tak je tomu dodnes. A my jsme si to vychutnali spolu s režisérskou hvězdou Romanem Valentou.

Havas Village Life

Místo, které dýchá historií, kulturou a inovacemi

Česko do toho

Na velikosti záleží.
Ale jinak, než si myslíte

Triola
Society

Letušky v podpatcích si vyšlapují v odpadcích

EKO-KOM

Zadejte např. "Havas Prague" a hledejte ve výsledcích.
Stiskněte klávesu Enter pro vyhledávání
Havas