Nejzábavnější muzeum voskových figurín


To zvláštní vzrušení, které zažíváme v přítomnosti celebrit, ty mimořádné okamžiky, kdy se na malou chvíli ocitneme vedle nich a ukrojíme si kus z jejich slávy i pro sebe... Díky Grévinu, nejzábavnějšímu muzeu voskových figurín, si takové zážitky můžete dopřát i v Praze.


Sdílejte:


Compagnie des Alpes, majitel značky Musée Grévin, si zvolil Havas pro kompletní zajištění komunikace u příležitosti otevření pražské pobočky. Kreativní kampaň a mimořádná publicita vytvořily perfektní podmínky pro vstup na trh. Všechno vyvrcholilo velkolepým otevřením pro několik set lidí za účasti nejpopulárnějších českých celebrit.


Byla to velká sláva, ale po čase zájem návštěvníků opadl a většinu z nich začali tvořit cizinci. Češi měli pocit, že Grévin je jenom další předražená atrakce pro turisty. Bylo třeba změnit strategii. Tehdy jsme vsadili na intenzivní PR s cílem vytvořit z muzea součást kulturního dění v hlavním městě. Prezentovali jsme Grévin jako exkluzivní místo, kde se pořád děje něco zajímavého, je možné se tam vzdělávat i bavit.


Sázka na kvalitní publicitu se vyplatila: Podařilo se přesvědčit desetitisíce Čechů, že Grévin stojí za návštěvu i přes vysoké vstupné. Muzeum získalo pevné místo na mapě kulturních a zábavních institucí, když ho za jeden rok navštívilo víc lidí než třeba zámek Konopiště (180 tisíc návštěvníků).


Sdílejte:
Lifestyle

Stimulující rebranding kosmetické společnosti SMYSSLY

Havas Prague
Lifestyle

Havas a EKO-KOM doporučuje třídit odpad

EKO-KOM
Lifestyle

Stylová kampaň pro Ahmad Tea

Ahmad Tea
Lifestyle

Nelegální kampaň se Skylinkem

Skylink
Lifestyle

Promování Qatar Tourism v +19 různých zemích

Qatar Airways
Lifestyle

Zlatý český tlapičky: kampaň pro živnostníky

MONETA Money Bank

Zadejte např. "Havas Prague" a hledejte ve výsledcích.
Stiskněte klávesu Enter pro vyhledávání