Havas

Havas podpořil podnikavé studenty


S projektem Soutěž & Podnikej má Havas společného inovativního a kreativního ducha, zápal pro plnění snů a soutěživost. A také touhu věnovat se smysluplným projektům a být prospěšný. Proto jsme neváhali a s radostí podpořili 4. ročník programu umožňující středoškolákům vyzkoušet si podnikání.

Naši experti předávali cenné zkušenosti z oboru marketingu a PR týmům nadějných středoškoláků z celé České republiky, kteří se svými projekty bojovali nejen o realizaci vlastních nápadů a o hlavní výhru, obchodní cestu do Chicaga, ale také sami se sebou. Museli vyjít z komfortní zóny a udržet si disciplínu, aby se postupně během tří měsíců pokusili svůj nápad přetvořit v reálný start-up.

Obohacující zkušenost to však byla i pro mentory a experty. „Je naplňující, když vidíte, že vaše zkušenosti jsou jiným k užitku,“ přiznává Dominik, jeden z manažerů Havas PR, který se ujal role experta. Seniorní projektovou manažerku z Havas Digital Vendulu motivovala jak možnost někoho inspirovat a pomoci mu růst, tak vystoupení z vlastní sociální bubliny a setkání s nadějnými talenty. A právě ona jako mentorka přispěla k tomu, že se její svěřenci dostali až do úplného finále, kde se umístili na druhém místě se svým projektem Vytrid.it.

Po skončení celé soutěže jsme finalisty pozvali k nám na praktický workshop, kde se mimo jiné dozvěděli, jak se buduje značka, jak zaujmout média a množství dalších informací, které jim pomůžou při cestě za jejich úspěšným podnikáním, pokud se pro něj po škole rozhodnou.

Více o soutěži na soutezapodnikej.cz

Havas Village Life

Pět Lemurů pro Havas PR

Česko do toho

Pankáč Trojan jede vlakem na Punkvu

České dráhy
Innovation

Neváhejte a vysílejte


Zadejte např. "Havas Prague" a hledejte ve výsledcích.
Stiskněte klávesu Enter pro vyhledávání
Havas