Havas

Hmyzí hrdinové za čistou přírodu


Ano, Češi třídí opravdu skvěle, dokonce jsou v tom jedni z nejlepších v Evropě. V kampani pro EKO-KOM zdůrazňujeme, k čemu je to vlastně dobré a proč je třeba třídit opravdu všude: abychom měli čistou přírodu a udržitelné životní prostředí. Tedy tu nejdůležitější věc, kterou k životu všichni potřebujeme.

Introscreen


Pro naše online videa jsme vybrali tři hrdiny ze zástupců hmyzí říše: berušku, mravence a hovnivála. Ti si musí poradit s papírem, sklem a plasty vyhozenými do čisté přírody.

Chceme apelovat na nezodpovědné odhazovače odpadků, ale taky poděkovat všem, kteří na přírodu myslí. Na Samosebou.cz jsme proto připravili zbrusu novou sekci – Čistou přírodou – která nabízí nejkrásnější výlety po celé republice. Poctivě jsme prošli desítky nádherných turistických tras a z každé nafotili to nejzajímavější. A také přesně zmapovali sběrná místa, kde se dá třídit odpad. Nikdo se tak už nemůže vymlouvat, že musel nechat v přírodě něco, co do ní nepatří.

Selektor tras


Chceme apelovat na nezodpovědné odhazovače odpadků, ale taky poděkovat všem, kteří na přírodu myslí.

Detail trasy


Na Samosebou.cz jsme proto připravili zbrusu novou sekci – Čistou přírodou – která nabízí nejkrásnější výlety po celé republice. Poctivě jsme prošli desítky nádherných turistických tras a z každé nafotili to nejzajímavější. A taky přesně zmapovali sběrná místa, kde se dá třídit odpad. Nikdo se tak už nemůže vymlouvat, že musel nechat v přírodě něco, co do ní nepatří.

Society

Letušky v podpatcích si vyšlapují v odpadcích

EKO-KOM
Society

Ilegální oslava

Amnesty International
Lifestyle

Francie ve vzduchu

Air France

Look for "Advertisement" for example, to find a response
Stiskněte klávesu Enter pro vyhledávání
Havas